Informacje w podsumowaniu zamówienia

Złożenie zamówienia oznacza zawarcie umowy sprzedaży. Sprzedawca będzie informował na wskazany adres e-mail o postępach w jego realizacji.

Producenci
Produkt dnia
Eggersmann Natur Musli 20kg
Eggersmann Natur Musli 20kg

155,00 zł

szt.
Pro-Linen Day Complex Musli 15kg
Pro-Linen Day Complex Musli 15kg

109,00 zł

szt.

Czas i koszty dostawy

Czas dostawy
Deklarowany przez firmę kurierską czas doręczenia przesyłki od momentu nadania z naszego magazynu to maksymalnie 48 godzin.
Niestety nie mamy wpływu na to, o której kurier dostarczy zamówienie, dlatego na każdym umieszczamy numer kontaktowy do kupującego. Niektóre opóźnienia w dostawie związane są na przykład z obłożeniem dostawców w okresie przedświątecznym, co prosimy wziąć pod uwagę składając zamówienie.
Oczywiście wszelkie problemy staramy się natychmiast rozwiązywać w porozumieniu z firmą kurierską.

W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.


 

 
Koszt dostawy
Koszt dostawy jest zależny od formy płatności oraz łącznej wagi przesyłki. Zamówienia do 200 kg są wysyłane w postaci paczek o wadze do 30 kg za pośrednictwem firmy kurierskiej, a cięższe nadajemy kurierskimi przesyłkami paletowymi.

System obsługi sklepu automatycznie oblicza koszt dostawy w zależności od wagi wybranych towarów i jest on widoczny w koszyku podczas składania zamówienia.

 
W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu pod numerem +48 537 777 678 lub pod adresem sklep@provender.pl.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl