Informacje w podsumowaniu zamówienia

Złożenie zamówienia oznacza zawarcie umowy sprzedaży. Sprzedawca będzie informował na wskazany adres e-mail o postępach w jego realizacji.

Z uwagi na sezon urlopowy w dniach 3.07.2025r - 20.07.2025 przyjęcie do realizacji zamówień złożonych w tym okresie może zostać odroczone do dnia 25.07.2025r!

 

 

Producenci
Kontakt

Philippus Wojciech Łamasz
ul. Główna 46
51-180 Psary/Wrocław
Polska

email: sklep@provender.pl
kom. +48 537 777 678

NIP: 915-171-62-44
REGON: 020975950

Pasze treściwe dla kucy

Pro-Linen Day Complex Light Musli 20kg Pro-Linen Day Complex Light Musli 20kg
Producent: Pro-Linen
Cena:

112,00 zł

zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 kg = 5,60 zł )
szt.
zobacz więcej
Pavo Cerevit 15kg Pavo Cerevit 15kg
Producent: Pavo
Cena:

110,00 zł

zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 kg = 7,33 zł )
szt.
zobacz więcej
Pro-Linen Day Complex Musli 15kg Pro-Linen Day Complex Musli 15kg
Producent: Pro-Linen
Cena:

109,00 zł

zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 kg = 7,27 zł )
szt.
zobacz więcej
St. Hippolyt Vollwertpellets 20kg St. Hippolyt Vollwertpellets 20kg
Producent: St. Hippolyt
Cena:

108,00 zł

zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 kg = 5,40 zł )
szt.
zobacz więcej
St. Hippolyt Vollwertpellets Light 20kg St. Hippolyt Vollwertpellets Light 20kg
Producent: St. Hippolyt
Cena:

108,00 zł

zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 kg = 5,40 zł )
szt.
zobacz więcej
Pro-Linen Beet Quick 15kg Pro-Linen Beet Quick 15kg
Producent: Pro-Linen
Cena:

105,00 zł

zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
St. Hippolyt LA Rosslet Pellet 25kg St. Hippolyt LA Rosslet Pellet 25kg
Producent: St. Hippolyt
Cena:

105,00 zł

zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 kg = 4,20 zł )
szt.
zobacz więcej
Pro-Linen Day Complex Light Musli 15kg Pro-Linen Day Complex Light Musli 15kg
Producent: Pro-Linen
Cena:

104,00 zł

zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 kg = 6,93 zł )
szt.
zobacz więcej
Eggersmann Kombi Pellets 25kg Eggersmann Kombi Pellets 25kg
Producent: Eggersmann
Cena:

98,00 zł

zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 kg = 3,92 zł )
szt.
zobacz więcej
HRS Hoveler Terabb-E Standard 25kg HRS Hoveler Terabb-E Standard 25kg
Producent: Hoveler
Cena:

98,00 zł

zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 kg = 3,92 zł )
szt.
zobacz więcej
Hoveler Getreide Mix Gold 20kg Hoveler Getreide Mix Gold 20kg
Producent: Hoveler
Cena:

95,00 zł

zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 kg = 4,75 zł )
szt.
zobacz więcej
St. Hippolyt Irish Mash 5kg St. Hippolyt Irish Mash 5kg
Producent: St. Hippolyt
Cena:

75,00 zł

zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 kg = 15,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Produkt dnia
St. Hippolyt Krauter Pellet 20kg
St. Hippolyt Krauter Pellet 20kg

98,00 zł

szt.
Eggersmann EMH Krauter Musli 20kg
Eggersmann EMH Krauter Musli 20kg

145,00 zł

szt.
Eggersmann Osteomin 8kg
Eggersmann Osteomin 8kg

194,00 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl